Výstava Draci.info 2010


Vystava 2010

Dračí výstava v Chotěboři

I v roce 2010 draci opustili své útulné jeskyně a drahocenné poklady nechali napospas, aby se s vámi mohli setkat prostřednictvím již druhé výstavy zaměřené na výtvarná díla členů Draci.info.

Výstava proběhla ve dnech 2. – 10. července v městě zvaném Chotěboř, ležícím na pomezí Čech a Moravy. A nebyla to jen tak obyčejná výstava, protože jste ji mohli navštívit v rámci Festivalu Fantazie a to ve velmi příjemném prostředí nově zrekonstruované místnosti přímo určené výstavám.

A co jste zde mohli vidět? Předně spoustu nejrůznějších draků od mnoha talentovaných autorů z těchto stránek a od poloviny festivalu také obrazy Lubomíra Kupčíka (můžete jej znát ze stránek časopisu Pevnost, nebo jeho obálky ke knihám, např. Dítě skály od P. Neomillnerové, Drakeni z Pernu od A. McCaffreyové, mimo jiné namaloval i plakát pro FF 2010).

Dále jste si mohli prohlédnout výsledky projektů Draci.info, které mnohdy zůstávají běžným návštěvníkům webu skryty. Mezi ně patří například: Nekonečný obrázek a sborník textů Stíny křídel (včetně zkušebního výtisku). Samo sebou se objevily i kalendáře, které jste si mohli jako jedni z prvních zakoupit už na rok 2011.

K vidění byly i vybrané dračí sbírkové předměty, jako jsou přívěsky, sošky a jiné ze soukromých sbírek našich členů.

Kromě kalendářů jste si mohli zakoupit také placky a pexeso Draci.info a obrázky (printy) některých autorů.

Pokud máte nějaké dotazy nebo připomínky, neváhejte nás kontaktovat přes email admini@draci.info.

Fotky z průběhu výstavy


-> Panoramatické foto části výstavy


Ke stažení:

Propagace jinde


Festival Fantazie

Festival Fantazie je největší setkání fanoušků fantastiky v České republiblice. Letos bude probíhat 1. - 11. 7., jako tradičně v Chotěboři.

Kromě výstavy draků nabízí velmi široký záběr programových linií – Stargate, Star Trek, Star Wars, Pán prstenů, Harry Potter, Stmívání a mnohé další, nejen filmové a seriálové. Můžete si zahrát mnoho deskovýkových a jiných her (některé z těchto), vyzkoušet herní konzole, nebo koupit rozličné suvenýry - bude zde prodávat Fantasy obchod.


Festival FantazieHistorie výstav Draci.info

V roce 2009 proběhla historicky první výstava Draci.info. Podrobnosti se dočtete ZDE.
Souhlas s poskytnutím osobních údajů
design © Olven