Výstava Draci.info 2009


Vystava

Děkujeme Vám za zájem o naši výstavu pro veřejnost!Akce se uskutečnila o víkendu 4.-5.4.2009 v menších prostorách v Praze na Žižkově. Tyto prostory byly k dispozici pouze jednorázově. Vzhledem k úspěchu výstavy a překvapivému ohlasu také z řad veřejnosti však plánujeme v budoucnosti uskutečňovat akce podobného rázu i nadále. Vše záleží zejména na možnosti využití vhodných výstavních prostor.

K vidění bylo především 75 vybraných děl patnácti autorů, jejichž výtvarnou činnost můžete dále sledovat i zde v sekci Tvorba. Zveřejnili jsme také pět našich zajímavých projektů, jejichž produkty chystáme v budoucnu distribuovat i veřejnosti. Jedná se zejména o Kalendář, který podle výsledků ankety výstavy slavil největší úspěch.

V případě zájmu o tuto akci rozhodně doporučujeme sledovat aktuální stránku o výstavě, která je dostupná z hlavního menu pod názvem Výstava. Dozvíte se zde vše potřebné o dalších chystaných výstavách a také zde najdete archiv s odkazy na výstavy již proběhlé. Níže si můžete stáhnout informační brožuru a prohlédnout fotodokumentaci naší první výstavy.

Veškeré dotazy směřujte na tento e-mail: kittydraci.info

Ke stažení:
Vybrané fotografie
Obrázky

Projekty

Další foto


Souhlas s poskytnutím osobních údajů
design © Olven