Drakan: Order of the flame

Hodnocení: 95%

Ve starém, nicméně zkaženém světě Drakan jsou násilím drženi nesmrtelní a mocní draci. Rynn, výborná válečnice a Arokh, odvážný drak neznající strach, jsou povolání zachránit tyto mocné draky, neboť oni mají v sobě zakódovanou historii lidstva. Budete cestovat pěti rozsáhlými světy, které jsou založeny na volném putování v 3D krajině. Prozkoumáte bažiny, hory, ostrovy, pouště a arktické oblasti. Budete disponovat magickými kouzly a více jak 50 zbraněmi plus 5 typů dračího dech. Před vámi se rozvine poutavý příběh se zajímavými charaktery, budete vyzváni překonávat překážky a protivníky, budete získávat dovednosti jako bojovník nebo jako mág. Neminou vás logické skládačky a boje ze vzduchu na zem, které hru otevřou do prostoru i hloubky.

Komentářů: 25 10:22 [7.6.2006]

Dračí oko

Hodnocení: 84%

Svět Nimoanu je krásný jako ranní rosa, jenže pouze na první pohled. Hluboko pod horami a úrodnými údolími číhá prastaré, věčné zlo a jeho středem je gigantický démon Skarbor. Opakem k jeho podzemní existenci je síla jedinečného druhu draků kteří jediní mohou odvrátit hrozící katastrofu. Za starých časů jich bylo možné na obloze vidět tisíce, jak poletují vysoko nad Nimoanem. Proběhlo mnoho krvavých bitev a nakonec to vypadalo, že síly temnot dostávají převahu. Právě v tomto okamžiku přicházíte na scénu jako jeden ze tří draků odlišných vlastností.

Komentářů: 42 14:08 [7.6.2006]

Warcraft

Hodnocení: 88%

Nádhernému světu plnému těch nejneuvěřitelnějších fantastických kreatur hrozí absolutní zkáza od Absolutního zla – Démonů. Ti za pomoci svých kouzel zneužijí k tomuto účelu Orkské klany, aby dali dohromady armádu která jim zpřístupní studnu světa a moc pána démonů Sargerase. Ale obyvatelé světa zvaného Warcraft se jen tak nevzdají a tak začínají dobrodružství hrdinů všech možných tříd, aby si vydobyli místo na slunci… protože jinak zhynou.

Komentářů: 20 14:22 [1.6.2006]

Heroes of might and magic

Hodnocení: 90%

Na počátku tohoto příběhu stojí dva znepřátelení hrdinové, kteří proti sobě tasí dva nejsilnější meče: Sword of Frost (z Heroes Chronicles) a Armagedon´s Blade (z Heroes III). Po střetu těchto dvou mečů nastane ohromující záblesk... Království známé z předchozích dílů - Erathia, Enroth i Jadame podléhají nepředstavitelné zkáze. Jen poslední šťastlivci unikají pomocí portálu do jiného světa, kde zakládají nové království Palaedru.

Komentářů: 18 14:31 [7.6.2006]

World of Warcraft

Hodnocení: 90%

Online hra světa warcraftu, která vás chytí a nepustí, jako chytila mě. Pokud jste dohráli všechny díly Warcraftu a pročetli všechny knihy, pak WoW je veškerý příběh v jedné hře + tisíce dalších příběhů, úkolů, jenž čekají ve světě Azerothu. Jako snad každá Online hra, je zde ohromný svět plný nespočtu možností, jak naložit s vaší vytvořenou postavičkou. Jenom musíte mít trpělivost – než potkáte prvního draka ve hře, budete muset WoW hrát aspoň měsíc (pokud zrovna nejste na onlinovky expert) každý den pár hodin. Nevýhodou je cena, hraní WoW není zadarmo

Komentářů: 26 10:55 [26.6.2006]

Final Fantasy VII

Hodnocení: 76%

Svět řídí jedna velká společnost - Shin-Ra, která chce být ještě mocnější a tak využívá jako zdroj energie, Mako energii = *proud života* - to ovšem oslabuje Zemi. Ale to není jediná hrozba které musí lidstvo čelit. Je tu i bývalý Soldier Sephiroth, který chce zničit Zemi. Ovšem každý příběh má i svého hrdinu... Clouda ( za kterého budete hrát,byl člen jednotky Soldiers).Pro to nezbývá Cloudovi nic jiného, než zasáhnout.....

Komentářů: 5 20:20 [3.11.2007]

Istaria: Chronicles of the Gifted

Hodnocení: 87%

Istaria: Chronicles of the Gifted je multi-playerová online RPG hra. Je to virtuální svět s velkým množstvím hratelných ras – lidé, trpaslíci, poloobři, lizardi, kočičáci, ale hlavně draci! Hra obsahuje také velmi mnoho profesí, questů, itemů, což je u tohoto žánru samozřejmostí. Zdarma jsou ovšem pouze dva první týdny hraní, poté je třeba platit měséční poplatek.

Komentářů: 2 12:18 [7.2.2008]


Souhlas s poskytnutím osobních údajů
design © Olven