Tak teda se přidávám se svou částí VOV, byla mi svěřena dračice Ivišek s docela zapeklitým tématem :D seriál Supernatural totálně neznám takže děkuji Grees za její rady ohledně těch andělských věcí :)
Jojo, jak je to u mně zvykem, zas kus křídla chybí. Hej to už je snad nějaká tradice! :D Nom snad se i tak obrázek líbil a došel v pořádku.
kategorie: Draci | technika: Pastelky | téma: Vánoční obrázková výměna | přidáno: 25.12.2018 (17:30) | oblíbenost: 3 [kdo]

Komentáře


Grees - 2018-12-25 18:52:39
Ivišek odbouchla anděla do nebe tak silně, až peří lítá! :D Moc se ti to povedlo, Jix, paráda :D

Reakce:


Jix - 2018-12-25 19:21:03
Ha! A mám odpověď na otázku kde se tam bere to peří :DDD
Děkuji :3


Ivišek - 2018-12-25 18:13:55
Tak jsem překvapená podruhé, celou dobu jsem si nebyla stoprocentně jistá komu můžu za obrázek poděkovat. Nějak jsem si pořádně nespojila podpis na obrázku a přezdívku tady.
Navíc, když jsem si obálku nesla z pošty a viděla jsem tu zpáteční adresu, byla mi moc povědomá, tušila jsem, že tam už jsem kdysi něco posílala. A není tomu tak dlouho. Teprve včera po rozbalení jsem zjistila, že tušení bylo správné.
Obrázek je parádní a naprosto dokonalý. Mám z něho obrovskou radost a nejenom z něho. Že to bude pro někoho zapeklité téma, to jsem tušila, obzvlášť pro někoho kdo ten seriál nezná, ale že ta alternativa, která se z mého pohledu zdála být až moc jednoduchá, bude ještě složitější, to mě nenapadlo.
Dnes jsem ho už zarámovala a pověsila na zeď mezi ostatní. Moc ti za něj i malý dárek děkuji.

Reakce:


Jix - 2018-12-25 19:23:43
Jej :D takových překvapení co jeden obrázek skrývá!
To víš, spící draci...to by nedopadlo dobře :D by vypadala buď jako by ji něco sejmulo nebo si něčeho fetla :D radši peříčka a symbol.
Nemáš zač, jsem moc ráda že potěšil a že se líbí ^w^
A visí na zdi, wohooo!


Ivišek - 2018-12-30 13:07:22
Tenhle jich opravdu měl mnoho. Nepamatuji si, že by jiný měl tolik překvapení. To počítám všechno, co se k danému obrázku váže. Myslím tím úplně ke všem.
To já jsem letos zas moc chtěla někomu nějakého spícího draka nakreslit, a splnilo se. Možná proto mě nenapadla jiná alternativa.
Určitě potěšil. Pořád se jím kochám.Souhlas s poskytnutím osobních údajů
design © Olven