Trochu se mi to nashromáždilo, některé obrázky jsou přes rok staré. Nejsou tu všechny, zbytek sem dám někdy příště s nejnovější tvorbou.
Anděl mezi hvězdami - původní záměr byl, že ta hlavní hvězda měla být menší, ale nějak mi to nevyšlo. I tak si myslím, že se to podařilo.
Bašta - malé odlehčení.
Podivné přátelství - jedná se o moje druhé vyobrazení tohoto zlatého draka. Obě vyobrazené postavy jsou díky svým povahám naprosto odlišné, ale přeci jenom mají spolu něco společného.
Andělský dotek - u tohoto obrázku jsem si chtěla zkusit nakreslit serafa a jeho proud energie. Bavilo mě to tolik, že mám pocit, že nebude poslední.
Soužití s přírodou - i velký predátor může mít své přátelé v podobě křepeliček.
Tajemná postava - není to sice úplně drak, ale má s ním něco málo společného.
Zvesela si vykračuji - jedno z acei malované pro Fey, na kterém si přála můj charakter nebo něco Iviškovitého.
Hrátky pod hladinou - druhé aceo pro Fey, kde jsem se snažila použít barvy, co má ráda.
Mě neochočíš - trošku jsem si chtěla tvorbu s fixami zkomplikovat, abych se s nimi naučila dělat i složitější obrázky než jen hlavičky.
kategorie: Draci | technika: Kombinované techniky | téma: Charaktery | přidáno: 9.9.2019 (13:05) | oblíbenost: 2 [kdo]

Komentáře


Fey - 2019-09-18 22:45:47
to jsou nadherni cestovatele! skoda ze nam je neukazes ve vetsim rozliseni, na ty ikonky je to akorat, ale ostatni obrazky by si zaslouzily vice prozkoumat.
libi se mi tvoje fixove ikonky, ta technika jim dodava jeste vice naivity. ta druha je takova vesela a optimisticka. ta prvni mi prijde hrozne zajimava, vzdycky mam radost kdyz ji vidim. prijde mi ze v ni je spousta emoci, ale nedokazu poradne rozlustit jake.
ale na vetsich obrazcich se mi od tebe nejvic libi tempera. acea pro me jsou samozrejme uplne uzasna, obcas se jimi chodim pokochat.
drak s krepelickami vypada velice sympaticky, libi se mi jak jsi vyvedla krepelicky a travu (prijde mi to mozna spis jako pole). jen mozna by bylo kompozicne lepsi, kdyby byl drak trochu vic vpravo. u ostatnich obrazku si nemuzu pomoct, ale mam pocit, ze te ty fixy limituji. obdivuju jak dokazes zjednodusit sceny do tech par barev, ale nebylo by lepsi pouzit alespon umelecke fixy, aby nebyly videt tahy a mohla bys delat lepsi prechody?
treba dotek je moc pekny a urcite se tesim, jestli udelas dalsi, ale nechapu tam to pozadi, pod nim avypada jako ze me, na ktere kleci, ale za nima vypada, ze je svisle. a nezobrazovaly by se ti energie lepe necim, cim se da stinovat?
posledni obrazek opravdu vypada komplikovane a velmi dobre, akorat u skaly bych se asi spis snazila delat ostrejsi tvary kamenu, takhle na me pusobi spis jako latka
tajemna postava je tajemna!

Reakce:


Ivišek - 2019-09-19 19:30:42
To je ale dlouhý komentář. Vzhledem k tomu, že je to vesměs na ikonky, formát A7 a dávám je sem najednou, tak to ani ve velkým rozlišení neskenuji. Příště na to však budu myslet, minimálně u těch kde budou dráčci z větší části.
To jsem ráda, že se líbí, mě se taky. Pokud si chci udělat nějakou rychlovku u které si chci tak trochu odpočinout volím fixy a malý formát nejčastěji. U té první opravdu nějaké emoce vtištěné budou, ale taky ti přesně nedokážu říct jaké, i když jako autor bych to nejspíš měla vědět.
Na větších mám tempery nejraději, mám je radši než pastelky. Lépe se mi s nimi i vodovými barvami pracuje. Vůbec mají pro mě kouzlo. Díky těm acei, pro tebe jsem si je vyzkoušela i na malý formát a k mému překvapení jsem zjistila, že i ty malinké touto technikou zvládnu. V budoucnu budu asi experimentovat. Taky se těmi tvými kochám a pořád vymýšlím kam je dát, abych se mohla na ně dívat pořád.
Ono to pole bude. S opeřenci jsem taky moc spokojená, zakázala jsem si nad nimi moc přemýšlet, protože ze zkušenosti vím, že to pro mě není moc dobré. Obzvlášť na malý formát. Tam se mi to moc nevyplácí. Máš pravdu, že drak by víc vpravo vypadal lépe, když si ho tam představím je to lepší.
Trochu limitují o to víc se snažím to vymyslet tak, aby mě to tak neomezovalo. Zatím neuvažuji o koupi uměleckých fixách, neplánuji s nimi dělat něco většího než A7. K mým potřebám to zatím stačí.Ty tahy tam jsou vidět možná i z jiného důvodu.
Pozadí u toho doteku není nic konkrétního. V té době, když jsem obrázek dělala, kreslila jsem jen postavy a pozadí jsem vymyslela tak, aby k tomu nějak ladilo. V tomhle nehledej nic určitého, že to nakonec vypadá jak zem je jen náhoda. Ostatně od tohoto výtvoru to byl už jen krok začít dělat víc pozadí i touto technikou. Možná by se ta energie lépe dělala něčím čím by se dalo stínovat, zatím se však na to necítím a tak jsem si to takhle zjednodušila. Byl to i pokus, který se vydařil víc než jsem očekávala.
Díky za radu na tohle budu určitě myslet, skály jsou pro mě totiž velký problém. Neumím je ani jinak, to už radši udělám stromy. Sem jsem ji však nutně potřebovala.
K té tajemné postavě sepisuji i povídku. Nevím jestli ji někdy dokončím, či jestli ji sem pak dám. Postava, která vypadá jako člověk ve skutečnosti jím není. Sama však neví, co je zač a to, že se mění (na obrázku je to vidět na rukou) ji děsí. Považuje to za něco špatného.Souhlas s poskytnutím osobních údajů
design © Olven