Infácky maskot

Komentář autora
Pokus o príspevok do súťaže týkajúcej sa Maskota draci.info. Usiloval som sa to napísať podľa pokynov, pričom som sa inšpiroval niekým, koho reálne poznám.
žánr: Ostatní | přidáno: 6.5.2019 (12:57) | oblíbené 0

Meno: Drage
Povaha: Jeho hlavným poznávacím znakom je láskavosť a schopnosť viesť. Určitým špecifickým znakom je úsmev, ktorý takmer nikdy nezmizne. Medzi jeho voľnočasové aktivity patrí lietanie, lov (najradšej má jelene a diviaky) a vyhrievanie sa na Slnku. Bohužiaľ, medzi jeho negatívne stránky patria občasná netrpezlivosť a prílišná pedantnosť na detailoch, ktoré by nikto iný neriešil a nikto by si to ani nevšimol. S tým súvisí aj to, že v niektorých prípadoch je schopný neustále pripomínať druhých, aby danú chybu alebo chyby opravili. Napriek tomu je väčšinu času milý a pozorný. Čo má rád, je, keď sa môže porozprávať s novými tvormi a zoznámiť sa s nimi. Usiluje sa im radiť a pomáhať, ak niečo nevedia alebo sú si neistí. Oproti tomu, obrazne povedané, dostáva tik do oka v prípade lenivosti a nepozornosti, nedajbože viac ako pár chýb. Síce nevyštartuje ako raketa skombinovaná so stíhačkou, no bude mať potrebu upozorňovať na danú vec. Niekoho to môže rozčúliť alebo mu to môže prekážať, no Drage sa usiluje pomáhať, ako vie. Predsa len, má skúsenosti, o ktoré sa veľmi rád delí.
Predstavenie: Vitaj na stránke tvorov zaujímajúcich sa o drakov a tvorov spadajúcich do histórie, bájok, rozprávok, legiend a povestí. Určite si tu nájdeš niečo, čo ťa zaujme a čomu sa tu budeš môcť viac venovať. Zaujímajú ťa drakovedné fóra? Chceš sa s nami bližšie stretávať? Podieľať sa na rôznych diskusiách týkajúcich sa bežného života? Môžeš si s nami zahrať v Roleplay fórach, prispievať do diskusií tvorbe, ako aj pridávať tvoju tvorbu, či už obrázky alebo literárne diela. Máš aj šancu podieľať sa na projektoch, ako napríklad kalendár. Ak chceš, pridaj sa. Radi Ťa privítame medzi sebou.

KomentářeSouhlas s poskytnutím osobních údajů
design © Olven